GRESB

Ülemaailmne kinnisvara jätkusuutlikkuse võrdlusalus (GRESB) on investorite juhitud ülemaailmne keskkonna-, sotsiaalsete ja juhtimistegurite (ESG) võrdlusalus ja aruandlusraamistik, mis keskendub börsil noteeritud kinnisvaraettevõtetele, erakinnisvarafondidele, kinnisvaraarendajatele ja otsestele kinnisvarainvestoritele. Osalevatele ettevõtetele määratakse punktisumma ja tärnid (vahemikus 1–5 tärni), mida seejärel jagatakse GRESBi investoritest liikmetega.

GRESB_vert

Kasu teile

Nõudlus investorite poolt

GRESBi metoodika ja ESG-ga seotud võrdlusuuringud meeldivad jätkusuutlikkusele keskendunud investoritele ja annavad neile asjakohast teavet keskkonna-, sotsiaalsete ja juhtimistegurite kohta.

ESG-ga seotud riskijuhtimine ja strateegiline eelis

Võrrelge oma tulemusnäitajaid keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisvaldkonnas (ESG) piirkonna võrreldavate ettevõtetega, mis on sarnase suurusega ja sarnase kinnisvaraportfelliga; parandage oma tulemusi ESG-valdkonnas ning valmistage ettevõte ette üha rohkemateks ESG-tegurite avalikustamisnõueteks. GRESBi näitajate avalikustamine paneb tugeva aluse ESG-strateegia väljatöötamisele, annab põhjalikud võrdlustulemused ja valmistab ettevõtte ette SFDR-direktiivi kohaseks põhiliste negatiivsete mõjude aruandluseks. See on abiks ka kliimaga seotud finantsteabe avaldamise töörühma (TCFD) aruande koostamisel.

Suunatud investeeringud

GRESBi näitajate avalikustamine kliimamuutustega seotud riskide, juhtimise ja muude ESG-mõõdikute vallas võimaldab kinnisvaraettevõtete võrdlevat analüüsi ja soodustab seeläbi teadlikumate investeerimisvalikute tegemist.

Me varustame:

  • GRESBi auditid, et hinnata ettevõtte praegusi keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisalaseid praktikaid ja määrata esialgne skoor
  • Tegevuskavad ESG-ga seotud tulemuste parandamiseks vastavalt GRESBile
  • ESG-ga seotud poliitikad ja tugi nende rakendamise ajal, et tagada kõrgem GRESBi hinnang
  • GRESBi hindamisaruanded ja ESG-ga seotud tulemuste avalikustamine
  • Nõuanded GRESBi skoori parandamiseks

* Hind arvutatakse iga projekti kohta eraldi.

Alustamiseks valmis?

Ready to Start?

või võta ühendust meie meeskonnaga:

Eugenijus Šapel

Ettevõtte jätkusuutlikkuse osakonna juhataja


+370 602 08024