FITWEL-sertifitseerimine

Fitweli standard on murranguline keskkonnasäästliku ehituse standard, mis suurendab elanike heaolu tõenduspõhise disaini ja toimivuskvaliteedi kaudu.

Fitweli sertifikaat kujutab endast terviklikku lähenemist kinnisvarale, mis seab esiplaanile inimeste tervise ja heaolu. Tuginedes teadusuuringutele ja ekspertide antud juhistele edendab Fitwel strateegiaid, mis toetavad aktiivset eluviisi, vaimset heaolu ja mugavust. Selle fookus laieneb kogukondadele, pakkudes paindlikku raamistikku, mis on kooskõlas jätkusuutlikkuse eesmärkidega. See sertifikaat ei puuduta ainult hooneid, vaid ka inimeste heaolu tagamist.

Kasu teile

Investorid

Fitweli sertifikaadiga kinnisvarasse investeerimine on investeering tulevikukinnisvarasse. Nendel kinnisvaraobjektidel on konkurentsieelis, kuna need meelitavad ligi üürnikke, kes otsivad heaolu rõhutavaid ruume. Fitweli keskendumine heaolule väljendub üürnike rahulolus, väiksemas üürnike vahetumises ja pikaajalises rahalises edus.

Üürnikud

Fitweli sertifikaat kujundab ümber viisi, kuidas me hooneid kogeme. Läbimõeldud disainielemendid, heaoluga seotud mugavused ja toetavad keskkonnad aitavad kaasa tervislikumale ja produktiivsemale elustiilile. Fitweli sertifikaadiga ruumi valimisel valitakse heaolule keskenduv elustiil.

Üürileandjad

Fitweli sertifikaadiga kinnisvara väärtus on suurem heaolule keskendumise tõttu. Pöörates tähelepanu siseõhu kvaliteedile, loomulikule valgusele ja füüsilist aktiivsust võimaldavatele aladele, meelitavad need objektid ligi inimesi, kes peavad esmatähtsaks tervist. Fitweli tempel näitab pühendumust paremale elamis- või töökogemusele.

Me varustame:

  • Kohandatud Fitweli strateegia
  • Fitweli sertifikaadi nõuded – ülesanded ja tugi
  • Integreeritud koostöö projektimeeskonnaga
  • Tõendite ja dokumentide ettevalmistamine
  • Uuringud, analüüsid ja vajalikud testid
  • Fitweli sertifitseerimine ja selle säilitamine

* Hind arvutatakse iga projekti kohta eraldi.

Alustamiseks valmis?

Ready to Start?

või võta ühendust meie meeskonnaga:

Eugenijus Šapel

Keskkonnasäästliku ehituse osakonna juhataja

+370 602 08024

eugenijus@vestaconsulting.lt