EDGE-sertifitseerimine

EDGE-sertifikaat (Excellence in Design for Greater Efficiency) on uuenduslik standard, mille eesmärgiks on saavutada harmooniline tasakaal ressursitõhususe ja keskkonnamõju vahel. See on väga populaarne Aasias ja Lõuna-Ameerikas, eriti arengumaades.

EDGE-sertifikaat on lihtsustatud keskkonnasäästlikkuse standard kinnisvarale, mis põhineb innovatsioonil ja andmetel. Kui LEED ja BREEAM tõstavad esile terviklikku jätkusuutlikkust, siis EDGE-sertifikaat asetab erilist rõhku ressursitõhususele ja toetab projektide tegevust energia- ja veekasutuse ning materjalide tootmise energiatarbe optimeerimisel, vähendades samal ajal keskkonnajalajälge.

Kasu teile

Investorid

Investeerimine EDGE-sertifikaadiga kinnisvarasse on strateegiline samm, mis ühendab rahalise tulu vastutustundlikkusega. Need kinnisvaraobjektid pakuvad pikaajalist kulude kokkuhoidu, väiksemaid tegevusriske ja kaalukat väärtuspakkumist üürnikele, kes otsivad ressursitõhusaid ruume.

Üürnikud

EDGE-sertifikaadiga ruumide elanikud saavad nautida keskkonda, kus on loodud tasakaal moodsa mugavuse ja vastutustundliku ressursside kasutamise vahel. Tõhus valgustus, vett säästvad seadmed ja täiustatud isolatsioon loovad ruumid, mis mitte ainult ei suurenda produktiivsust, vaid ühtivad ka tänapäeva üürnike keskkonnateadlike väärtustega.

Üürileandjad

Alates väiksematest kommunaalkuludest kuni minimaalse ressursitarbimiseni viitavad need tegurid haldustõhususele, mis väljendub otseselt rahalises tulus. Lisaks näitab EDGE-sertifikaat pühendumust jätkusuutlikule arengule, olles kooskõlas globaalsete suundumuste ja vastutustundliku majandamisega.

Me varustame:

  • Strateegia ja tegevuskava ettevalmistamine
  • EDGE-sertifikaadi nõuded – ülesanded ja tugi
  • Dokumentide läbivaatamine ja tagasiside
  • EDGE-programmi haldamine
  • EDGE’i audit ja kohapealse külastuse teenused
  • Andmete kogumine ja esitamine sertifitseerimisasutusele
  • EDGE’i ekspertkonsultatsioonid kõigis sertifitseerimisetappides
  • * Hind arvutatakse iga projekti kohta eraldi.

Alustamiseks valmis?

Ready to Start?

või võta ühendust meie meeskonnaga:

Eugenijus Šapel

Keskkonnasäästliku ehituse osakonna juhataja

+370 602 08024

eugenijus@vestaconsulting.lt