ESG-ga seotud hoolsuskohustus kinnisvara puhul

ESG-ga seotud hoolsuskohustus seab kinnisvarale uue standardi, mis tugineb keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisalastel nõuetel, minnes tavapärasest tasemest kaugemale. Integreerides keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimiskaalutlused sujuvalt teie investeerimisstrateegiasse, avame uksed väärtusloomele.

Meie ESG-ga seotud hoolsusmeetmed ei ole kõigile ilma kohandusteta sobivad, vaid neid tuleb täiustada vastavalt teie eesmärkidele. Süveneme iga kinnisvaraobjekti olemusse, hinnates selle mõju keskkonnale, seost kohalike kogukondadega ja selle toimimist reguleerivaid põhimõtteid lähtuvalt ESG-eeskirjadest. See hoolikas analüüs mitte ainult ei kaitse teid võimalike riskide eest, vaid avab ka uusi valdkondi, mida veel arendada.

Kasu teile

Parem tulevikukindlus

Ennetage ja maandage võimalikke riske, tagades, et teie investeering püsib keskkonna- ja ühiskonnamuutuste tingimustes väärtuslikuna.

Parem maine

Eristuge konkurentsitihedal turul, näidates üles pühendumust jätkusuutlikkusele ning meelitades ligi investoreid, kes jagavad teie nägemust.

Optimaalsus

Maksimeerige ressursitõhusust ja minimeerige kulusid, kasutades keskkonnasäästlikke praktikaid, mis tugevdavad teie lõpptulemit.

Me varustame:

  • Kinnisvara ja portfellide riskianalüüs
  • Tulemuslikkuse võrdlus valdkonna standardite ja sarnaste kinnisvaraobjektidega
  • Õigusnormidele vastavuse kaardistamine
  • Kliimakindluse strateegiad
  • Kohandatud ESG-strateegiad

* Hind arvutatakse iga projekti kohta eraldi.

Alustamiseks valmis?

Ready to Start?

või võta ühendust meie meeskonnaga:

Eugenijus Šapel

Keskkonnasäästliku ehituse osakonna juhataja

+370 602 08024

eugenijus@vestaconsulting.lt