WELL-sertifitseerimine

Meil on hea meel tuua oma klientideni WELL-sertifikaat. See murranguline standard seab hoone projekteerimisel, kasutamisel ja kogemisel keskmesse inimeste tervise ja heaolu.

WELL-sertifikaat toetab jätkusuutlikku kinnisvaraehitust, keskendudes sügavale seosele inimeste heaolu ja ehitatud keskkondade vahel.

WELL-sertifikaadile vastavad säästva ehituse standardid erinevad teistest standarditest, kuna pööravad suuremat tähelepanu inimkogemuse ja heaolu valdkonnale. WELLi jätkusuutlikkuse sertifikaat keskendub elanike tervisele, pöörates tähelepanu sellistele aspektidele nagu toitumine, vaimne heaolu ja stressi vähendamine, tagades seeläbi tervikliku lähenemise heaolule ehitatud keskkonnas.

Kasu teile

Investorid

WELL-sertifikaadiga kinnisvarasse investeerimine näitab üles taiplikkust kinnisvaramaastiku arengute suhtes. Selline kinnisvara annab konkurentsieelise, edendades tööjõu tervist ja produktiivsust. WELL-sertifikaadiga hooned ei ole mitte ainult keskkonnahoidlikud, vaid arvestavad ka elanike tervisega, mille tulemuseks on pikemad üürilepingud ja suurem turunõudlus.

Üürnikud

WELL-sertifikaadiga ruumid pakuvad üürnikele täiesti uut kogemust. Lisaks esteetilistele aspektidele vastavad need ruumid inimeste vajadustele, edendades vaimset ja füüsilist heaolu. Parem õhukvaliteet, ööpäevarütme järgiv valgustus ja ergonoomika aitavad luua produktiivsemat ja vähem stressi tekitavat keskkonda. WELL-sertifikaadiga ruumi valimine on investeering individuaalsesse heaolusse ja tulemuslikkusse.

Üürileandjad

WELL-sertifikaat suurendab kinnisvara väärtust, kuna seab rõhu elanike tervisele ja heaolule. See ei paranda ainult esteetilist pilti, vaid seab esikohale siseõhu kvaliteedi, valgustuse kvaliteedi, akustika ja soojusmugavuse. Pakkudes keskkondi, mis inspireerivad ja annavad energiat, meelitavad WELL-sertifikaadiga ruumid ligi üürnikke, kes otsivad oma tervikliku elustiiliga kooskõlas olevaid ruume.

Me varustame:

  • Kohandatud WELL-strateegia
  • WELL-sertifikaadi nõuded – ülesanded ja tugi
  • Integreeritud koostöö projektimeeskonnaga
  • Tõendite ja dokumentide ettevalmistamine
  • Uuringud, analüüsid ja vajalikud testid
  • WELL-sertifitseerimine ja selle säilitamine

* Hind arvutatakse iga projekti kohta eraldi.

Alustamiseks valmis?

Alustamiseks valmis?

või võta ühendust meie meeskonnaga:

Eugenijus Šapel

Keskkonnasäästliku ehituse osakonna juhataja

+370 602 08024

eugenijus@vestaconsulting.lt